משלוחים חינם

עיצוב בצמחיה מלאכותית במראה אמיתי

14/11/2021
//
מאת:
מערכת דקורם

אז איך אפשר ליצור בכל זאת תחושה ירוקה בתוך הבית ולעצב עם צמחייה? צמחים מלאכותיים שנראים בדיוק כמו המקור עושים את העבודה.

תלויים מהאוויר

אחת הדרכים הכי אסתטיות להכניס את הירוק הביתה, בלי שתצטרכו לתחזק ולהשקות, היא באמצעות עציצים מלאכותיים תלויים. היום אפשר למצוא שרכים וצמחים אחרים שצומחים כלפי מטה ומושלמים לתלייה בתוך עציץ אסתטי.

היתרון הגדול של צמחים תלויים הוא שלא רואים מקרוב את הדברים הקטנים שאולי יעוררו חשד שמדובר בצמח מלאכותי. המראה האמיתי מוסיף המון ירוק לכל חדר. כדאי לשלב את הגוונים העמוקים של הירוק יחד עם עציצים בגוונים שמשלימים את הגוונים הנייטרליים יותר בחדר וכך להוסיף גם צבע נוסף לחלל. למשל עציץ ורוד עם צמח ירקרק או עציץ מטאלי עם טקסטורה מעניינת.

נגיעות ירוקות בחדרים שקשה לגדל בהם צמחים

יש חדרים קבועים בבית שבהם הצמחים יגדלו פחות טוב, גם כשמדובר בבית של חובבי גינון. חדרים כמו חדרי אמבטיה, ממ”ד, חדרי שירותים או חדר ארונות. זה הזמן לאבזר את החדרים האלו עם עציצים מלאכותיים אסתטיים ויפים.

התאימו את גודל הצמחים לגודל החדר. מגש זהוב עם קקטוסים וסאקולנטים שישב על השיש באמבטיה או עציץ על אדן החלון מעל השירותים – אלו דברים שמוסיפים המון ירוק בעיניים גם לחדרים קטנים ומוגבלים במקום.

פריחה מלבלבת גם בחדר הילדים

אחד החדרים שבהם בדרך כלל נפחד לשים עציצים חיים הוא חדר הילדים. הפחד שהילדים יטפסו על החלון להשקות את הצמחים, יקטפו או פשוט ישלבו את העציץ המסכן באחד ממשחקי הילדים שלהם גורם לנו לוותר על התענוג.

ובכל זאת, אין דבר מתוק יותר מעציץ פורח עם פרחים בגווני פסטל על אדן החלון בחדר הילדה או עציץ ירוק ומלבלב בחדר הילד. זה הזמן להוסיף פרחים צבעוניים לאדן החלון ולקשט את החדר בהרבה ירוק.

סיפורו של פרקט שהולך הכי טוב עם ירוק – גם מלאכותי

אחד הפחדים הכי גדולים בכל הקשור לרצפת פרקט הוא להשקות את העציצים החיים ולפגוע בפרקט. החיבור בין פרקט סינטטי שקל לנקות ולא ניזוק בקלות ובין צמחים מלאכותיים הוא הפתרון הטוב ביותר.

אם אתם יודעים שתרצו להכניס הרבה ירוק הביתה אבל מפחדים ממים או לכלוך על הפרקט, בחרו בפרקט סינטטי ובצמחים מלאכותיים. השילוב הזה ייתן לכם את הלוק הירוק והטבעי שרציתם, בלי הלכלוך, הפחד מנזקי מים וכמובן – בלי התחזוקה השוטפת.