נגישות האתר

  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

צמח מלאכותי

על הקלות בהשקעה בצמח מלאכותי

מעוניינים לקשט את הבית שלכם? מעוניינים ליצור אדריכלות נוף מושכת במיוחד? רוצים ליהנות מצמחים איכותיים אך רואים שאין לכם זמן להשקיע בטיפוחם? בכל המקרים הללו, הצבה של צמחיה מלאכותית בסביבה, תוכל לסייע לכם לא מעט.

מדובר כמובן על צמחים שאינם באמת צמחים. הם לא צומחים, ועשויים מחומרים מלאכותיים. אלו צמחים מלאכותיים אך עם זאת, מדובר על צמחים שנראים אמיתיים להפליא, וקשה מאד לדעת שהם מלאכותיים, עד שנוגעים בהם. מכאן כמובן עולה השאלה, מה היתרון בצמחים שכאלו, ומי קהל היעד הטבעי שלהם? בואו ונראה מה המאפיינים שלהם:

הצמח שמתאים לכולם

צמח מלאכותיהיתרונות בצמח - אין ספק שהיתרון המשמעותי ביותר של צמח מלאכותי, הוא בכך שהוא כמעט אינו דורשו פעולות של טיפוח, ביחס לצמחים אמיתיים, הצמחים הרגילים דורשים השקיה, שמירה על מצב לחות קבוע, לשים לב לטמפרטורה, למידת החשיפה לשמש, וכיו"ב. הצמחים דורשים מעקב וטיפוח יומיומיים, ובסוף גם הם מגיעים לשיאם, ואז מתחילים לנבול. במקום זה, צמח מלאכותי לא דורש מכם את כל הפעולות הללו! חשוב רק לנקות אותו מפעם לפעם מאבק, ולשים לב שהלחות לא גבוהה ומוגזמת מידי. מעבר לכך - אין צורך להשקות אותו, אין צורך לחשוף אותו יותר או פחות לשמש, וכמובן שהוא יכול להישאר במקומו במשך שנים, מבלי לנבול.

קהל היעד של הצמח המלאכותי - קהל היעד שיכול לעשות שימוש בצמח מלאכותי הוא מגוון מאד. בין השאר, סטודנטים שעובדים ולומדים ולא נמצאים זמן רב בבית, אך עדיין רוצים ליהנות ממראה פרחוני וטבעי, יכולים להציב צמח מלאכותי איכותי ויפהפה על האדניות או המדפים בביתם, וכך ליהנות מהמראה המלבב.

גם אדריכלי נוף שמעוניינים להתקין אלמנטים של צמחיה במקומות שבהם היא קשה ומורכבת מאד לגידול (למשל, עצי דקל בחוף הים) - יכולים לעשות שימוש בצמח מלאכותי. גם מתחמי אירועים שונים, שמעוניינים לקשט את השולחנות, יכולים להשתמש בצמח מלאכותי, בכדי שלא יצטרכו להחליף אותם בכל שבוע.

אנשים רבים שמעוניינים ליהנות ממדשאות ירוקות, מגלים כי מוטב להם להתקין דשא מלאכותי שהוא קל לתחזוקה, ולא נדרש להקות אותו.

עלויות וחיסכון - אולי אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של צמח מלאכותי, הוא בכך שהוא חוסך לנו לא מעט כסף! אמנם מחירו הראשוני גבוה יותר מהמחיר של צמחים רגילים, אך לטווח האורך, זהו חסכון משמעותי. הוא לא דורש השקיה - כך שאפשר לחסוך על חשבון המים (והדבר ניכר כשמדובר על מדשאות, למשל). כמו כן, מאחר שלא צריך לקנות מחדש צמחים מלאכותיים כל כמה שבועות, הרי שמדובר על רכישה חד פעמית ומשתלמת במיוחד.

פונים לחברת דקורם

אם אתם מעוניינים בצמח מלאכותי ואיכותי במיוחד, שנראה אמיתי לגמרי, ויוכל לשמש אתכם לעיצוב וקישוט, אתם מוזמנים לפנות לחברת דקורם. לחברת דקורם יש ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום, כאשר היא מייבאת צמחיה מלאכותית איכותית במיוחד מכל העולם, ומעצבת אותה לפי דרישת הלקוח.

לחצו כאן למידע נוסף על קירות ירוקים לעיצוב הבית והמשרד