משלוחים חינם

צמחיה סינטטית

חברת דקורם מובילה את תחום צמחיה סינטטית משנת 1982 .אנו מייבאים באופן בלעדי ממיטב היצרנים ומוצרינו מאופיינים ברמה גבוהה ואותנטיות נדירה. צמחיה סינטטית עשויה מבד פוליאסטר ומשולבת בתהליך הרכבה המתבצע במפעלינו, בגזעים טבעיים, הנחנטים בשיטה ייחודית לנו. מקצועיות חסרת פשרות המגובה בצוותים מקצועיים ושיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים, הציב את דקורם בחזית עיצוב, תכנון וייצור צמחיה סינטטית.

ברוכים הבאים לקולקציית העצים המלאכותיים שלנו, המקום בו הטבע פוגש חדשנות!
תוכלו למצוא כאן מגוון רחב של צמחיה סינטטית דמויי חיים שנועדו להביא את היופי של החוץ לתוך חללים פנימיים.
צמחיה סינטטית מושלמים עבור בתים, משרדים, או כל סביבה שתרצו להקפיץ את המראה שלה בפשטות ובלי מאמץ.
מבחר העצים המלאכותיים שלנו מעוצב בקפידה כדי להוות שכפול מדויק של עצים אמיתיים, כל עץ עשוי מחומרים איכותיים כדי להבטיח עמידות גבוהה ומראה מציאותי.

למה לבחור צמחיה סינטטית? מלבד היתרון הברור של אי השקיה או גיזום, העצים המלאכותיים שלנו מוסיפים אלמנט טבעי מרענן לכל חלל, משפרים את המראה הכללי של החלל ויוצרים אווירה מרגיעה. בנוסף, הם אידיאליים עבור אלו הסובלים מאלרגיות לצמחייה.

עם השאיפה לנראות מצויינת, העצים המלאכותיים שלנו עומדים גם במבחן האיכות. העצים המלאכותיים עמידים בפני UV, כלומר הם לא ידהו או יאבדו את הצבעים התוססים שלהם אפילו כשהם מונחים באור השמש. העצים קלים להרכבה ותחזוקה, אינם דורשים השקייה, דישון גיזום או כל התעסקות מתישה אחרת שדורשת צמחייה טבעית. צמחיה סינטטית מאפשרים לכם לאמץ את יופיו של הטבע על פי הדרישות העיצוביות שלכם, כל סגנון עץ, בכל צבע ומכל גזע שתרצו זמין לכם.
עם הקידמה שאנחנו חיים בה, אין צורך להישאר מאחור גם בתחום הצמחייה המלאכותית, הצטרפו לרבים שכבר אימצו אליהם את צמחיה המלאכותיים.