משלוחים חינם

עיצוב גינות בשילוב אלמנטים מלאכותיים

הגינה שלכם היא הריאה הנושמת של הבית. לשם אתם יוצאים על הבוקר עם הקפה כדי להתכונן ליום חדש, לבלות ימי שבת שטופי שמש עם ילדים מתרוצצים, או לשבת בשקט עם המחשבות אחרי השקיעה. העיצוב של הגינה שלכם הוא לגמרי שלכם, ומושפע ממי שאתם ומאורח החיים שלכם. כיום, יותר ויותר אנשים מגלים את הטרנד החדש שפותח בפניכם אפשרויות עיצוב רחבות יותר, וחוסך לכם בעבודה ובעלויות: שילוב אלמנטים מלאכותיים בגינה.

שילוב אלמנטים אלו מקל מאוד על מלאכת העיצוב, על יכולות התחזוקה וכמובן על העלות השוטפת.
בשורות הבאות נספק לכם מגוון סגנונות מודרניים וייחודיים לעיצוב לגינה עם שילובים של אלמנטים מלאכותיים.

עיצוב בכל סגנון שתבחרו

גינות מגיעות בכל הצבעים, הגדלים והסגנונות – בדיוק כמו האנשים שמעצבים אותן. עיצוב גינות מושפע מהאישיות שלכם, מההעדפות האסתטיות שלכם ומהאופן והזמן שבו אתם מתכוונים להשתמש בגינה.

  • עיצוב גינה עם בריכות שחיה או נוי מתאימות לגינה אלגנטית שמשדרת יוקרה, מתאימות לאירוח וכמובן לשחייה. הבריכה דורשת עבודת תחזוקה מרובה יחסית, ומומלץ להקיף אותה בצמחים קלים לתחזוקה ושלא יצרו לכלוך כגון נשירת עלים ופירות. כאן יש לצמחים הסינטטיים יתרון בולט.
  • שימוש בחלוקי נחל לעיצוב אקזוטי– אותן אבנים קטנות וחלקות שנוצרו על ידי תנועת המים בנחלים ומקורות מים טבעיים אחרים – שומר על מראה טבעי ואקזוטי, בלי לוותר על אסתטיות.
  • בניית דק בגינה מוסיפה מראה כפרי תוך הקלה על עבודת התחזוקה שלה, בין אם בוחרים דק סינטטי או עץ טבעי.  דק יכול לככב אפילו בגינות גג.

הכוכב המפתיע של הגינה: צמחיה מלאכותית

לא משנה מה סגנון הגינה שלכם, אף עיצוב לא יהיה שלם בלי צמחיה, והרבה ממנה. מעצבים כיום מבינים את יתרונות הצמחייה המלאכותית. האיכות והנראות זינקו משמעותית עם התפתחות טכנולוגיות ושימוש במשי, פלסטיק איכותי או עץ טבעי שעבר תהליך שימור. צמח מלאכותי הוא צמח שנמצא במיטבו תמיד: צבע ירוק, אחיד, פורח ורענן.

למראה המושך מצטרפים יתרונות נוספים: אלמנטים מלאכותיים יחסכו לכם בעלויות ובעבודה. תחסכו בהתקנת פתרונות השקיה, תשמרו מים, ותצמצמו את מירב עבודת התחזוקה מלבד ניקיון והחלפת חלקים בלויים לעתים רחוקות.

כל היתרונות של הדשא הסינטטי

דשא סינטטי נותן תחושה ירוקה ורעננה לעיצוב הגינה שלכם. כאן מורגש במיוחד יתרון האחידות של הצבע והרעננות התמידית. לא תיאלצו לדאוג לכתמים “קירחים” או מצהיבים ולא תצטרכו להשקות או לתחזק אותו מלבד שטיפה מדי פעם. השימוש בדשא סינטטי גם פותח בפניכם אפשרויות רבות יותר לעיצוב הגינה, שכן לא תצטרכו לדאוג מהנזק שייגרם לו בשל הצבתם והזזתם של רהיטים וחפצים בגינה. חשוב מאוד לדעת כי ישנם סוגים שונים של דשאים, הנבדלים בצבע, בגוון, באורך, בצפיפות הסיבים וכיוצא בזה – האיכות. הקפידו להשקיע בדשא סינטטי איכותי, כזה שמגיע עם תו תקן ואחריות למספר שנים.

העזו לעצב

עיצוב גינות הוא עסק מרגש עם קשת כמעט אינסופית של אפשרויות. תנו דרור לדמיון שלכם ואל תפחדו לעצב את הבית ואת הגינה שלכם בדיוק כמו שתמיד חלמתם.

אבל רגע לפני שתצאו לדרך, אל תזניחו פגישה עם אנשי מקצוע מומחים שיזהו מיד את כל הפרמטרים החשובים לעיצוב הגינה שלכם: האקלים, הסביבה, התקציב ועוד. כך תוכלו לחבר בין החלום שלכם למציאות ולזכות לשבת בנחת בגינה המעוצבת שלכם ורק שלכם. עיצוב גינות על ידי אנשי מקצוע יכול להוזיל עלויות בתכנון ובהקמה, ברכישת מוצרים ואלמנטים עיצוביים, וכמובן יתבטא בתוצר מקצועי שילווה אתכם למספר רב של שנים.