משלוחים חינם

טיפים לעיצוב משרד

מי שמנהל משרד בכול תחום, יודע כי האטרקטיביות של מקום העבודה תהפוך את העובדים למסורים מרוצים ולויאליים יותר. בעוד שלקוחות אשר יגיעו אל חלל חיצוני ופנימי מטופחים – יוכלו לקבל את הרושם המתאים ובכך לרצות להשתייך אל קהל הלקוחות שלכם.

אז כיצד מסדרים את המשרד?

לפני שניתן מספר הכוונות מועילות, חשוב לדעת כי אין זה משנה באיזה תחום אתם עוסקים (החל מראיית חשבון עד תחומי העיצוב, הפרסום והאופנה) מומלץ כי המקום בו אתם עובדים: ישדר אטרקטיביות, אלגנטיות, עדכנות ויופי.

לכן יש להיעזר באלמנטים, כמו: ריהוט משרדי איכותי, מחשבים וציוד משרדי מעוצב, שטיחים בעלי סגנון ייחודי שמשדרים יוקרה. ספריות וכונניות מעץ מלא (עליהן יש להניח עציצים ושרכים שמוסיפים ירוק במרחב). תוך שיש להוסיף נגיעות צבע בקירות מסוימים. בכך אפשר להפוך את החלל נעים ונוח להמתנה, לעבודה וליצירת קשרים עסקיים.

צמחייה במשרד הדרך שלכם להתבטא

אחד האלמנטים שנרצה לשים אליהם את הדגש במאמר זה, הוא הצורך בצמחייה במשרד. משרדים בשל היותם סגורים, נוטים להיות חסרי מעוף או חן, תוך שהם זקוקים לצמחייה ירוקה מלאכותית אשר נראית ממש כמו צמחייה חיה ונושמת.

לכן, בתוך המשרד, מומלץ לפזר מגוון עציצים, עצים, ופרחים שניתן לשול בפינות שונות כדי להפריח את השממה. עוד מומלץ לשלב מוטיבים נוספים שמקורם מן הטבע, כמו מזרקות קטנות, אקווריומים מעוצבים עם דגים ססגוניים, בריכות קטנות ועוד.

איזה צמחייה מתאימה למשרד?

זה נכון. אם תנסו לגדל בתוך חלל פנימי צמחים אמיתיים שזקוקים למים ואור – התוצאה תהיה לא טובה. שכן הפרחים לא ישגשגו ואף יאבדו את חיוניותם במרחב פנימי. לכן כדאי לבחור עבור המרחב הפנימי: עצים מתאימים מלאכותיים ומעוצבים, אותם אפשר לתחום בתוך מרחב ייעודי.

המומחים בתחום הצמחייה והגינון במשרדים, יספקו לכם ייעוץ והתאמה של מגוון צמחים כמו פיקוס תאילנדי. עץ שקדיה. דלקי קנטיה, צמח דרצנה מרגינטה ועוד.

ומה מתאים עבור מרחב חיצוני?

אם יש לכם מרחב חיצוני כמו כניסה פרטית, מרפסת, חצר קטנה וכדומה, מומלץ להיוועץ עם מומחים ביצירת מרחב צומח, מותאם לחללים חיצוניים. בהמשך, יש לבחור גם אלמנטים עמידים במחרב חיצוני.

בכך אפשר לעצוב קירות ירוקים מלאכותיים, להציב במרחב אדניות שופעות צמחים ירוקים, ולהשתמש בשלל שיחים עמידים מפני כול מזג אוויר. אז זה הזמן לעצב את המשרד באמצעות קניית יופי, צבע וטבעיות למרחב העבודה.