נגישות האתר

  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

צובעים את העיר בקירות ירוקים

איפה קיימים קירות ירוקים

קירות ירוקים הם המצאה נפלאה שמשרתת בדיוק את המטרה הזו. מי שהולך בערים הגדולות בין הבניינים השונים ונתקל פתאום בקיר ירוק הוא מאושר ! אפשר לראות זאת ברחבת הלובי של בניין משרדים גדול, בכניסה למשרד או בכניסה למבנה ציבורי.

מנהלים רבים החליטו שחייבים להכניס קצת צבע למשרדים. הצבתם של קירות ירוקים יצרה שמחת חיים אצל רוב העובדים שעוברים כמה פעמים ביום מול הקיר הירוק ומרגישים שהם נמצאים בשמורת טבע או ביערות הגשם....

קירות ירוקים הוא לא רק קיר דקורטיבי ויפה, הוא קיר שמשנה אווירה, לידו כולם מחייכים, יש לכולם הרבה יותר אנרגיה, מוטיבציה ורצון לתרום ולעבוד כדי לקדם את ענייני החברה.

קירות ירוקים מוצבים גם על גבי קירות חיצוניים של הבניינים, אפשר לראות מרבדים רחבים וגדולים במיוחד של שטחים ירוקים המקיפים את הבניין מכל צדיו ויוצרים מתחם ירוק המייחד את המקום.

קירות ירוקים מעוצבים

הקירות הירוקים הם יפים מאד כמות שהם בגווני אפור, ירוק בהיר או כהה אך כדי לתת להם צביון מיוחד אפשר להוסיף מעליהם פריטים דקורטיביים מיוחדים וכך ליצור עבודת אמנות יפהפייה. אפשר לקשט קירות ירוקים בגזרי עץ בגוונים טבעיים שונים על פי סוגו של העץ המקורי, באזובים חנוטים המפוזרים על פני המרחב ועוד. הדקומוס מקבל לפתע פאן צבעוני הכולל גווני חום אפור וגוונים מסקרנים נוספים . כל הנראות משתנה בבת אחת ועובדים ואורחים רבים מתעכבים במשך דקות ארוכות ליד המייצג, כדי ליהנות מיצירה טבעית באמצע הכרך הגדול.

קירות ירוקים משולבים

מעצבי פנים נהנים להציב קירות ירוקים במקומות המפתיעים ביותר וכך ליצור אפקט של קורת רוח ושמחה גדולה מהמראה החדש ומלא החיים. אפשר לראות זאת על שלטי הכוונה גדולים המובילים לעסק מסוים, או לוגו העשוי מדקומוס ומציג בגאווה את שמו של העסק, צורות גיאומטריות של דקומוס המבצבצות בין אבנים וסוגים שונים של ריצוף על קירותיהם של משרדים שונים ומיקומים אטרקטיביים נוספים.

האפשרויות הן אין סופיות, כל מעצב חושב על רעיון חדשני עבור קירות ירוקים המיושם במרכזי הערים לרווחת התושבים. בהתחלה התושבים חושבים שמדובר בדשא טבעי רק לאחר תקופת מה הם מבינים שמדובר בתגלית חדשנית המשנה את פניהן של הערים הגדולות והופכת אותן להרבה יותר ירוקות בהרבה מאד פינות חמד.

חידוש הסוחף אחריו עוד ועוד ערים נוספות

הימצאותם של קירות ירוקים ברחבי הערים המרכזיות התחילה בקטן אך צברה לאחרונה תאוצה רבה והם נראים כמעט בכל מקום.