נגישות האתר

 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

פרגולות מיוחדות שיקשטו את הגינה

פרגולה בגינה היא תוספת דקורטיבית לכל מתחם מחוץ לבית במיוחד אצלכם בגינה. הפרגולה מעניקה מתחם מאוורר ומוצל, מעוצב לפי טעמכם האישי ובהתאמה לסגנון העיצוב של ביתכם. השטח מתחת לפרגולה הופך למוקד בילוי אטרקטיבי לכל בני הבית ולאורחים המבקרים בביתכם. שם תוכלו להשתחרר מהמתחים של היום, להירגע בסופי שבוע וליהנות מהאוויר הפתוח.

סוגי פרגולות

פרגולות מיוחדות לקישוט הגינה מיוצרות בשלל דגמים, ממגוון חומרים בדרגת איכות גבוהה ובסגנונות עיצוב שונים.

 • פרגולות עץ

 אלה פרגולות המיוצרות מעץ טבעי שעובר תהליך של חיטוי בלחץ. התהליך מאפשר לו עמידות בפני נזקי מזיקים ובפני תהליכי רקבון כתוצאה מגשם ורטיבות. הפרגולות עוברות תהליך מיוחד המשלב צביעה בצבע אמריקאי איכותי ושכבה של צבע בהתזה ייחודית. כתוספת לפרגולה ניתן להתקין אחת מההצללות המקוריות וניתן גם לשלב תאורה מובנית. פרגולות עץ משתלבות באופן מיוחד עם סגנון כפרי ועם החומרים הטבעיים שמשמשים בעיצוב הבית ועם סביבה כפרית.

 

 • פרגולות אלומיניום

 האלומיניום הוא חומר בעל משקל נמוך ותכונותיו מאפשרות לעצבו במגוון רחב של עיצובים לפי טעמכם האישי ולפי דרישות העיצוב של ביתכם. ניתן להתקינה בגינה ובשל קלות המשקל גם מתאימה למרפסות. הגמישות בעיצוב היא גבוהה, ניתן לשלוט על כמויות האור והצל ולעצב בכל גוון שתרצו. לפרגולות אלומיניום יכולת להשתלב בכל סגנון עיצוב שרצוי לכם. תוכלו להיות שותפים מלאים בתהליך כולו, משלב הרעיון והסקיצה הראשונה ועד לקבלת פרגולה מורכבת וניצבת אצלכם בגינה. לאלומיניום עמידות גבוהה גם בתנאי מזג אוויר קשים וטמפרטורה נמוכה.

 

 • פרגולות ברזל

 החומר המשמש בייצור פרגולות אלה הוא פלדה מגלוונת שהופכת את הפרגולה לעמידה לאורך זמן ובכל תנאי האקלים. הפלדה ניתנת לצביעה בגוונים שישתלבו היטב עם הצבעים השולטים בביתכם. פרגולה מברזל כוללת מרזבים לניקוז מי הגשמים, גגות עמידים וחיווט מוסתר לתאורה. פרגולה מפלדה מגלוונת מתאימה לעיצוב היי-טק בסגנון מודרני.

 

 • פרגולות משולבות עץ וברזל

עיצובים מעניינים במיוחד ניתן לקבל על ידי שילוב של שני החומרים, עץ וברזל. השילוב בין העץ החמים והברזל הקר מאפשר גמישות עיצובית, עיטורים, קישוטים וצורות מעוגלות ויחד עם חוזקן של הפרגולות ועמידותן נוצר שילוב מנצח.

 

פטנט מיוחד – פרגולה כשרה לסוכות

התקנת פרגולה מאלומיניום עם פטנט ייחודי שהופך אותה, פעם בשנה בחג הסוכות לסוכה כשרה היא פתרון שיש בו יתרונות רבים. הפטנט לפירוק והרכבה הוא פשוט ובטיחותי, מתוך הפרגולה ומבלי שיהיה צורך לטפס על סולם. בפרגולה אפשרות לתאורה ודפנות שיענו על הלכות הסוכה.  

התאמת הפרגולה לחורף

בימי החורף הקרים, שטופי גשם ורוחות פחות נעים לשבת בחוץ ללא הגנה מתאימה. חשוב לדאוג שגג הפרגולה יהיה אטום למים ויוסדר בו ניקוז למי הגשמים. בנוסף, ניתן להתאים לכל פרגולה סגירת חורף של הדפנות שלה במגוון עיצובים שיתאימו לפרגולה כמו כפפה ליד. כך תוכלו ליצור אזור יבש עם חימום מתאים ותוכלו להמשיך וליהנות מישיבה בחוץ גם כשקר וגשום.

איכות מעל הכל

אחד המרכיבים החשובים בייצור פרגולות הוא איכות החומרים. שימוש בחומרים איכותיים מעניקים לפרגולה את התכונות החשובות של עמידות לאורך זמן, בלאי נמוך, תחזוקה קלה ויכולת לעמוד בתנאי אקלים קשים.

חשוב לא פחות הוא הייצור על ידי צוות מקצועי בעל ניסיון רב בתחום. הפרגולות מיוצרות בדיוק וקפדנות רבה, על פי תכנון ועיצוב בשיתוף עם הלקוחות ועל פי טעמם האישי.

אלמנט נוסף הוא ההרכבה המתבצעת בשטח על ידי צוות מרכיבים מאותה החברה שמייצרת את הפרגולה. זהו יתרון גדול ובכך מתאפשרות התאמה מקסימלית של הפרגולה למקום התקנתה אצלכם בגינה ואחריות מלאה על המוצר המוגמר.

 

נכתב באדיבות כתום – פרגולות אלומיניום בירושלים