נגישות האתר

  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

טרסות עץ לגינה

טרסות עץ לגינה - להפוך את הגינה למקום קסום

הגינה הביתית שלנו היא המקום שבו אנחנו נהנים להגיע אחרי יום עבודה ארוך ומתיש ולהירגע מכל היום והריצות שכלולות בתוכו. הגינה הביתית שלנו היא המקום שאנו אוהבים לפתוח בו את הבוקר עם העיתון וכוס הקפה. הגינה הביתית שלנו היא המקום שאנו מתרגשים לסעוד בו את ארוחת השישי המשפחתית שכולם יושבים ומספרים החוויות שעברו במהלך השבוע.

על מנת להפוך את הגינה שלנו למקום שנעים לשבת בו אנו מחויבים להשקעה לא פשוטה שלעיתים גוזלת מאיתנו גם כוחות פיזיים וגם משאבים כלכליים. יש לא מעט דרכים להפוך את הגינה למקום מיוחד ומלבד עצי פרי טעימים, דשא ירוק ושטוח ופסלונים חמודים של גמדי גינה, טרסות עץ לגינה זו הדרך הנוספת שבעזרתה אפשר ליצור לעצמנו מקום קסום ומרהיב.

טרסות עץ לגינה - למראה מרהיב ביופיו ושתילת פרחים נדירים

לטרסות עץ לגינה יש שני שימושים עיקריים: מקום מוגן ושמור לשתילת פרחים וגידולים נדירים ולהקנות לגינה מראה מרהיב, מושך ומיוחד. הטרסות עשויות מעץ ובעזרתן אפשר לשדרג כל גינה, בין אם מדובר בגינה גדולה ובין אם מדובר בגינה קטנה ואינטימית. המראה שנוצר בעזרת הטרסות מעץ פותח בפנינו חוויה גדולה לעיניים, המחמאות שתקבלו מהשכנים ומהאורחים יהיו בלתי נגמרות ובהשקעה קטנה יחסית תוכלו להפוך את הגינה שלכם למקום שפשוט כייף מאוד לשבת בו ונעים מאוד להסתכל עליו.

טרסות עץ לגינה - בכל הגדלים

טרסות עץ לגינה עשויות מעץ חזק ועמיד, הבמבוק הוא אחד החומרים החזקים ביותר בטבע וכאשר אתם רוכשים טרסות מסוג זה אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהן יישארו אתכם עוד הרבה מאוד שנים. טרסות עץ לגינה מגיעות במגוון רחב של גדלים, החל מטרסות עץ נמוכות יחסית בגובה של 20 סנטימטרים ועד לגובה של חצי מטר ואפילו יותר. גם מבחינת הגוון של הצבעים ישנה בחירה מגוונת וטרם הרכישה מומלץ לחשוב מהו הגוון שיתאים ביותר לגינה הפרטית שלכם.

כאשר אתם עומדים בפני ההחלטה אילו טרסות עץ לגינה לבחור, מומלץ מאוד להיוועץ באנשי המקצוע המומחים בתחום כדי שתוכלו לקבל החלטה אחרי ששמעתם את כל המידע הדרוש. השיקולים הם רבים אבל ההחלטה בסופו של דבר היא שלכם בלבד. טרסות עץ לגינה יוסיפו לגינה שלכם מראה כפרי מיוחד, מראה מרהיב שאנו פוגשים לרוב רק במקומות מיוחדים ויאפשר לכם מקום שמור ומוגן לגידולים, פרחים ושתילים שלא תמצאו באף מקום אחר.